Butelki, tuby, znicze.
Projekt
Witam...chcialem sie czegos wiecej dowiedziec o linie produkcyjna jesli chodzi o surowce do produkcji tub do wkladow zniczowych czy kapturkow i zniczy plastikowych....jakie potrzebuje surowiec? PP?PCV? ?
Czy jest mozliwosc wytworzenia samemu PP ? jakich potrzebuje maszyn do rycyklingu? Jakies namiary na firmy?
Witam,
jeżeli chodzi o produkcję zniczy to używane są surowce:
- PVC - do produkcji tuby (opakowania zewnętrzenego)
- PP - do produkcji wkładów do znicza
Firma Ekochem może zaproponować pani granulaty PVC oraz regranulaty PP w korzystnych cenach. Proszę o kontakt:
Monika Szramka
tel. 696 488 445
Zarówno do wytworzenia tub jak i wiatrochronów koniecznym jest posiadanie form oraz maszyn. Do produkcji wiatrochronów konieczna jest forma wtryskowa (która najczęściej trzeba wykonać na zamówienie względnie kupić od firmy która niegdyś produkowała artykuły do zniczy) oraz wtryskarka. Jeżeli nie chce się ponosić dużych nakładów warto rozważyć kupno małej wtryskarki i wykonanie formy jednognizdowej, jednak należy mieć świadomość, że oczywiście ilości produkowanych wyrobów będą adekwatnie mniejsze. Do produkcji tzw tub również konieczna jest forma oraz tzw rozdmuchiwarka. Warto śledzić ogłoszenia na wortalach tj plastech. Jest sporo maszyn które można kupić w niezłej cenie i po kosmetycznej naprawie spokojnie używac przez dłuższy czas. mają oczywiście często wadę że są one z lat 80tych przez co są energochłonne ale coś za coś.
Tuby i wiatrochrony trzeba zapakować najlepiej w folię. Można to dokonać za pomoca zgrzewarek kątowych lub liniowych. Jeżeli chodzi o moją pomoc, mogę takową tanią zgrzewarkę wykonać dla Pana za relatywnie nie duże pieniądze.
Pozdrawiam,
Tadeusz
www.multiplast.info
Jeżeli jest Pan zainteresowany kupnem np. technologii produkcji wiatrochronów do zniczy wraz z formami i maszynami proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy
603754470 122880746
www.multiplast.info
Witam
Do form do rozdmuchu doskonale nadają się formy przygotowane w technologii druku 3D. Formy te idealnie nadają się dla niskonakładowych produkcji, gdzie tradycyjne formy stanowią barierę cenową. Forma taka wystarcza na nakład od 10 do 30 tys,. Ponadto nadaje się do formowania pulpy (czyszczenie co 15 tys). Zainteresowanych tą technologią zapraszam na www.3dipression.eu
w razie zapotrzebowań na design butelek i opakowań , oraz ich prototypów zapraszam na portal www.prototypuj.pl