Deformacja wypraski z PA 6 + GF
Teoria i praktyka
PA 6 przetwarza sie w temp.ok 230-40 C natomiast "twoj " PA 6.6 w ponad 272 C .
Z opini klientow wiem ze PA 6.6 jest bardziej "elastyczny" od PA 6 wiec poprostu twoj PA 6.6 nie nadaje sie na tego typu detale .
Zmien na jakis PA 6 30 GF ktorych jest do wyboru i koloru aby byl wtryskowy i powinno byc dobrze.
Oczywiscie jesli odbiorca nie ma innych wymagan.
Kurde no to mi co nie co rozjaśniłeś i być może uratowałeś skórę!!! Przećwiczę jakiś zwykły PA 6 z GF 30. Dzięki bardzo mam nadzieje że projekt będzie do uratowania!! Bo inaczej marny mój los Dzięki za pomoc
No i nie udało się. Probowałem PA 6 + 30 GF i nie za wiele wskórałem. Próbowałem Pa 6 +15 GF i nadal nie za bardzo. No jestem w kropce... Nie wiecie może kto ma w swoim repertuarze materiały z kulkami szklanymi ? Pójdę w tą stronę. Kopyto próbowałem taką improwizacje zrobić ale niwelując jedną deformacje dostaje następną, na którą też mi klient się nie zgodzi! MASAKRA JAKAŚ !
Wiem że to nie ułatwia sprawy ale no zdjęć do sieci nie mogę wrzucić a bardzo bym chciał
No i Wróciłem po reklamach a poważnie to czasu nie miałem na kompa wleść. A Poważnie to możemy sobie gdybać, gdybać i gdybać. Bądź tak dobry i odezwij się na poczte to konkretnie pogadamy. Jeżeli chcesz Używać kulek szklanych to proszę bardzo. Ja osobiście mam styczność z PA 6 30 GB z azotów. Podoba mi się materiał bo na moje wymagania jest stabilny wymiarowo ale tobie raczej nie pomoże. Nie ten kierunek.
Po otwarciu formy PRZED ruchem wypychaczy detal jest taki jak trzeba? Jeżeli tak to Ja bym na twoim miejscu Pobawiłbym się ze stearynianem wapnia, bardzo tanio wychodzi dodatek. Głównie ułatwia plastyfikacje i pomaga dla detalu opuścić gniazdo formy bez szfanku. No ale wieszzzz, słowa na pusto, nie widze detalu.