Handlowiec

E.M.ECO-TRANS@wp.pl Mirosław Kordyl

Zatrudnię przedstawiciela handlowego w dziedzinie tworzyw sztucznych tel.793051282

Opis stanowiska:

Skup i sprzedaż tworzyw sztucznych

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Umowa o pracę samochód służbowy więcej informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Kontakt:

Tel.793051282  e-mail e.m.eco-trans@wp.pl

Choceń
Tel. 793051282

Lokalizacja: Cała Polska / Choceń
Data publikacji: 2024-10-24
Data ważności: 2024-11-21

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.