KEY ACCOUNT MANAGER Rigid Box

Doradztwo Personalne 5JOBS Rekrutacje Branżowe

Polski producent z Polski południowej poszukuje doświadczonego handlowca opakowań rigid box na obszar całego kraju (dowolne miejsce zamieszkania)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegać bezpośrednio Prezesowi Zarządu

Wymagania:

OCZEKUJEMY doświadczenia w sprzedaży opakowań tekturowych rigid box

Oferujemy:

ZAPEWNIAMY dobre warunki zatrudnienia i stabilną pracę, do wyboru umowa o pracę lub B2B, prowizję, auto służbowe

Kontakt:

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres  5jobspraca@gmail.com  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

www.5jobs.pl

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2024-09-13
Data ważności: 2024-10-11

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.