Key Account Manager

Polcolor Spółka z o.o.

POLCOLOR to firma z dużym doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych, oferujemy i wytwarzamy koncentraty barwiące, barwniki (czarne, białe, kolory) oraz dodatki modyfikujące i wypełniacze kredowe. Jednocześnie polecamy koncentraty barwiące, absorbery wilgoci, modyfikatory dedykowane do recyklingu. Działamy w Polsce i kilku krajach EU.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i jakości produkcji oferujemy produkty, które są efektem połączenia wieloletniego doświadczenia w branży, nieustannej inwestycji w najnowsze rozwiązania i technologie, know-how w długofalowej współpracy. Wchodząc ze sprzedażą na nowe rynki dystrybucji nasze portfolio nieustannie jest uzupełniane kolejnymi nowymi produktami. W związku z dynamicznym rozwojem rynków sprzedaży i działania w Polsce aktualnie poszukujemy nowe osoby do naszego działu handlowego.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie obecnych sprzedaży.
  • Doradztwo techniczne, szczegółowa analiza potrzeb produkcyjnych, negocjowanie warunków sprzedaży, przygotowanie i prezentacja oferty handlowej, sprzedaż towarów (zamówienia).
  • Koordynowanie spraw logistycznych i finansowych.
  • Prowadzenie spotkań u kontrahentów (wyjazdy - delegacje).
  • Bieżące raportowanie kontaktów, działań i czynności z kontrahentami.
  • Rozwijanie długofalowych, opartych na zaufaniu relacji z kontrahentami.
  • Realizowanie założonych celów w zakresie polityki sprzedaży.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi kontrahentami.
  • Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  • Uczestnictwo w zebraniach firmowych, eventach, targach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie i znajomość branży tworzyw sztucznych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w sprzedaży m.in. barwników, komponentów, dodatków do recyklingu albo samych tworzyw typu regranulaty, granulaty.
  • Znajomość języka angielskiego lub innego - będzie mile widziana,
  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami.
  • Gotowość do wyjazdów - delegacji, samodzielność w działaniu.
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny + premiowy,
  • Umowa o pracę lub umowa b2b (możliwość pracy home-office).
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon, inne).
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży tworzyw.
  • Wspieramy działania wzbogacające wiedzę i podnoszące kwalifikacje.
  • Dbamy o przestrzeń na Twoją kreatywność.
  • Lubimy wspólne integracje.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Key Account Manager

Zapraszamy do składania aplikacji ze stosowną klauzurą do przetwarzania danych osobowych na emaila: praca@polcolor.com

Łazy, mazowieckie
Tel. +48 736655640

www.polcolor.com

Lokalizacja: Cała Polska / Łazy, mazowieckie
Data publikacji: 2024-10-09
Data ważności: 2024-11-06

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.