Key account manager ( KAM )

Top Oferta

SINOMA SP Z O.O.

Praca i oferty pracy na www.plastech.pl

Sinoma to firma wyspecjalizowana w gospodarce odpadami i ich recyklingu. Odbieramy odpady od klientów, następnie je przetwarzamy, by finalnie wytwarzać z nich różne półprodukty i regranulaty wykorzystywane później w produkcji przemysłowej. Prowadzimy też skup makulatury. Wszystko po to, aby odpady wracały do gospodarki, tym samym zmniejszając ich ilość i energię potrzebną do produkcji nowych towarów. Dzięki nam stają się one pełnowartościowym surowcem.

Wysoka jakość naszych usług i produktów jest wynikiem połączenia naszej technologii, wiedzy oraz bezkompromisowej koncentracji na potrzebach klientów.

Opis stanowiska:

  • rozwijanie kanałów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz promowanie produktów firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami, zapewniając wysoki poziom satysfakcji,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków sprzedaży oraz finalizowanie umów z klientami,

Wymagania:

•    pożądana znajomość branży przetwórstwo tworzyw sztucznych w szczególności:

 - sprzedaż oryginałów LDPE, HDPE, PP  ( NTP, Off  Grade ),
 - dodatki – barwniki, wypełniacze, stabilizatory, modyfikatory
 - compoundy – wszystkie
 - recyklaty -  LDPE, HDPE, PP,

•    otwartość na nowe wyzwania, odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji,
•    doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami B2B,
•    umiejętności analityczne oraz zdolność szybkiego wyciągania wniosków,
•    komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
•    chęć zdobywania nowych doświadczeń,
•    bardzo dobra znajomości języka angielskiego i/lub niemęskiego w mowie i piśmie
•    mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych,
•    czynne prawo jazdy kat. B.
Mile widziane
•    znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • premie i prowizje uzależnione od wyników sprzedażowych i osiągniętych celów,
  • od pierwszego dnia pracy samochód służbowy klasy C, narzędzia niezbędne do pracy - laptop i telefon,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • podróże zagraniczne związane z działalnością exportową w tym udział w międzynarodowych targach i spotkaniach biznesowych,
  • pracę w dynamicznym i wspierającym zespole.

Kontakt:

Proszę o wysłanie CV na adres email: a.baszczok@sinoma.pl

Kraków / Niepołomice

Lokalizacja: Cała Polska / Kraków / Niepołomice
Data publikacji: 2024-08-23
Data ważności: 2024-09-20

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.