Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania

Doradztwo Personalne 5JOBS Rekrutacje Branżowe - Opakowania, POS, druk, papier i tworzywa sztuczne

Producent opakowań  z okolic Warszawy poszukuje kandydatów na stanowisko Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba zarządzająca dwuosobowym zespołem będzie współpracować bezpośrednio z Prezesem Zarządu w zarządzania zmianą w zakresie wdrożenia dobrych praktyk i norm ISO, BRC i ISCC PLUS oraz systemu doskonalenia

Wymagania:

OCZEKUJEMY
– odpowiedniego doświadczenia w zakresie ISO, BRC oraz ISCC
– doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub odpowiednich predyspozycji
– komunikatywnej znajomości j. angielskiego

Oferujemy:

ZAPEWNIAMY dobre warunki zatrudnienia i stabilną pracę, do wyboru umowa o pracę lub B2B, premia

Kontakt:

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres 5jobspraca@gmail.com podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Warszawa

www.5jobs.pl

Lokalizacja: opolskie / Warszawa
Data publikacji: 2024-10-09
Data ważności: 2024-11-06

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.