Projektant konstrukcji stalowych oraz hal

PPHU Re-Bud Przemysław Bluz

Firma PPHU Re-Bud Przemysław Bluz działa na rynku od 1996 roku.  Nasze usługi obejmują projektowanie, wytwarzanie i montaż konstrukcji stalowych, a także nowoczesnych obiektów z płyty warstwowej. Usługi świadczymy nie tylko w Wielkopolsce, ale także w całym kraju i za granicą. Nasze realizacje można znaleźć w Polsce, Niemczech, Węgrzech, Słowacji, Austrii i Anglii.

Opis stanowiska:

Firma Re-Bud poszukuje do współpracy firmę lub osobę zajmującą się projektowaniem konstrukcji stalowych, hal z płyt warstwowych.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie
  • Ukończone studia inżynieryjne
  • Biegła obsługa komputera
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych

Oferujemy:

  • stałe zlecenia
  • wynagrodzenie uzależnione od ilości projektów

Kontakt:

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 509 336 293
lub mailowo: przemyslawbluz99@gmail.com

Ostrów Wielkopolski
Tel. 509 336 293

www.konstrukcje-rebud.pl

Lokalizacja: Cała Polska / Ostrów Wielkopolski
Data publikacji: 2024-09-26
Data ważności: 2024-10-24

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.