Ustawiacz maszyn wtryskowych

INTEMO S.A.

Ustawiacz Maszyn Wtryskowych - Ekspert Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych - Dołącz do zespołu realizacji INTEMO S.A. w Bydgoszczy lub w Piotrkowie Kujawskim!

    Kim jesteśmy?

      INTEMO S.A. to firma z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy zaufanym partnerem zarówno polskich firm, jak i międzynarodowych korporacji. Mamy dwie lokalizacje - w Piotrkowie Kujawskim i Bydgoszczy - więc możesz wybrać tę, która jest bliżej Ciebie!

        Nasza działalność obejmuje kompleksową obsługę klientów: od projektowania produktu (DFM), przez prototypowanie drukarką 3D, konstrukcję i produkcję form wtryskowych do 20 ton, aż po uruchomienie produkcji seryjnej detali na 86 nowoczesnych elektrycznych wtryskarkach o sile zwarcia od 50 do 1300 ton.

          Kogo szukamy?

          Obecnie poszukujemy Ustawiacza maszyn wtryskowych do naszych oddziałów produkcyjnych w Bydgoszczy i Piotrkowie Kujawskim. Jeśli masz smykałkę do ustawiania i optymalizacji procesów wtrysku, ta praca jest dla Ciebie! Będziesz częścią działu Produkcji i zajmiesz się uruchamianiem oraz nadzorowaniem produkcji seryjnej detali na naszych w pełni elektrycznych wtryskarkach.

          Dlaczego warto do nas dołączyć?

          Szukamy osób z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia równe szanse wszystkim pracownikom. Tworzymy zróżnicowane środowisko pracy, bo wiemy, że to właśnie różnorodność ma realny wpływ na sukces naszej firmy.

          Nie przegap swojej szansy!

          Aplikuj na stanowisko Ustawiacza maszyn wtryskowych. Wszyscy kandydaci przejdą ocenę kompetencji, wiedzy i umiejętności. Wybrany kandydat dołączy do naszego wykwalifikowanego i zaangażowanego zespołu odpowiadającego za proces wtrysku.

          Dołącz do nas i rozwijaj się razem z INTEMO S.A.!

          Opis stanowiska:

          Twój zakres obowiązków:

          • Montaż i demontaż narzędzi formujących (form wtryskowych)
          • Aktywny udział w nowych projektach i wdrożeniach, szczególnie w zakresie ustawiania procesu wtrysku
          • Uruchamianie procesów produkcyjnych w oparciu o dokumentację technologiczną
          • Kontrola jakości detali przed dopuszczeniem do produkcji seryjnej
          • Ustawianie parametrów procesu wtrysku oraz jego ciągła optymalizacja
          • Nadzorowanie procesu wtrysku i podejmowanie działań korygujących w celu eliminacji wad jakościowych
          • Obsługa i podłączanie urządzeń peryferyjnych współpracujących z wtryskarkami
          • Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego oraz poprawności działania urządzeń peryferyjnych
          • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez szybkie reagowanie na problemy i przestoje
          • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń
          • Dbałość o właściwy stan techniczny obsługiwanych wtryskarek i urządzeń peryferyjnych
          • Rzetelne wypełnianie obowiązującej dokumentacji produkcyjnej
          • Proaktywne rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych
          • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

          Wymagania:

          Wymagane:

          • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze wtryskarek
          • Dobra znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych
          • Podstawowa znajomość właściwości polimerów
          • Podstawowa wiedza w temacie budowy wtryskarek
          • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do podejmowania nadgodzin w razie konieczności
          • Ważne badania wysokościowe, umożliwiające pracę na wysokości powyżej 3 metrów

          Pożądane:

          • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy oraz systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
          • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości
          • Zmysł techniczny, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
          • Chęć uczenia się i rozwoju w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych
          • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywanej pracy

          Mile widziane:

          • Znajomość obsługi i ustawiania robota jako dodatkowy atut
          • Uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych

          Oferujemy:

          • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
          • Pracę na nowoczesnych wtryskarkach elektrycznych, zapewniających większy komfort pracy i bezpieczeństwo (brak wycieków oleju)
          • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wkładu w sukces firmy
          • Możliwość pracy w nadgodzinach
          • Realne perspektywy rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur naszej organizacji
          • Atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący m.in. kompleksowe ubezpieczenie grupowe oraz 10% zniżki na noclegi Hotelu Herbarium zlokalizowanym w malowniczej Chomiąży Szlacheckiej
          • Możliwość aktywnego udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak Kaizeny, wpływających na optymalizację procesów i środowiska pracy

          Benefity:

          • ubezpieczenie na życie
          • spotkania integracyjne
          • brak dress code’u
          • kawa / herbata
          • parking dla pracowników
          • możliwość uzyskania uprawnień

          Kontakt:

          m.cybulska-kucharska@intemo.pl

          tel.: 453 071 329

          Jestem pod telefonem - jeżeli mogę odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania lub rozwiać Twoje wątpliwości - dzwoń!

          INTEMO S.A.
          Bydgoszcz, Piotrków Kujawski
          Tel. 453071329

          Lokalizacja: Cała Polska / Bydgoszcz, Piotrków Kujawski
          Data publikacji: 2024-09-26
          Data ważności: 2024-10-24

          Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
          Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.