DPS Software nowym partnerem Sage w Polsce

DPS Software nowym partnerem… Firma DPS Software, jeden z czołowych dostawców usług doradczych i rozwiązań informatycznych dla polskiego przemysłu, została partnerem firmy Sage w Polsce na rynku rozwiązań klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Rozszerzenie portfolio DPS Software o systemy do zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym umożliwi polskim firmom zakup rozwiązań i wsparcie dla wszystkich kluczowych procesów w organizacji u jednego dostawcy.

DPS Software działa na niemieckim, austriackim, szwajcarskim oraz polskim rynku rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/PLM/ERP. Współpracuje z Sage w zakresie produktów ERP oraz z Dassault Systemes w obszarze produktów SOLIDWORKS. Grupa kapitałowa DPS Software zajmuje pozycję światowego lidera w sprzedaży SolidCAM. Jest największym dostawcą rozwiązań SOLIDWORKS w Europie i czwartym co do wielkości na świecie. W Niemczech DPS Software jest największym dystrybutorem produktów Sage w obszarze systemów ERP, HR, CRM.

Sage jest liderem na rynku zintegrowanych systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych, a także jedynym z czołowym dostawców oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm na świecie.

dps software - sage


- Współpraca z DPS Software jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem czy zarządzania produkcją. U jednego dostawcy mogą uzyskać wsparcie dla wszystkich kluczowych procesów w organizacji. Razem wprowadzamy bowiem do oferty DPS Software moduł zarządzania produkcją uzupełniony o system finansowo-księgowy, analityczny (Business Intelligence), kadrowo-płacowy oraz handlowo-magazynowy. Sage oraz DPS Software współpracują już na bardzo wymagającym rynku niemieckim. Liczymy, że uda się przełożyć te wspólne doświadczenia na polski grunt, oferując klientom nową jakość – mówi Piotr Ciski, dyrektor zarządzający Sage w Polsce.

W ofercie DPS Software z portfolio Sage znajdą się takie produkty jak Sage Symfonia Start, program dla mikro przedsiębiorstw rozliczających się uproszczoną księgowością, Sage Symfonia 2.0 oferujący rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, w tym z zakresu księgowości, kadr oraz handlu oraz Sage Symfonia ERP – program do zarządzania przedsiębiorstwem umożliwiający pełną integrację danych z wielu obszarów działalności.

- Od ponad 20 lat wspieramy polskie przedsiębiorstwa w zakresie oprogramowania do projektowania, wytwarzania, analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją. Nasi klienci zgłaszali potrzebę otrzymania kompleksowych rozwiązań od jednego dostawcy - od projektowania, poprzez produkcję, finanse, logistykę, kadry, sprzedaż, po analitykę biznesową – mówi Wojciech Obst, dyrektor techniczny DPS Software - Chcąc sprostać tym oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sage na polskim rynku. W biznesie najważniejsze jest zaufanie, a nasze wspólne działania na niemieckim rynku gwarantują, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym obecnym i przyszłym klientom najwyższą jakość.

Inauguracją współpracy była debata zorganizowana w połowie maja i poświęcona wykorzystaniu inteligentnych rozwiązań programowych w polskich przedsiębiorstwach „Inteligentne przedsiębiorstwa 2020 – polskie doświadczenia a światowe osiągnięcia. Gdzie jesteśmy?”. W spotkaniu wzięli udział obok Wojciecha Obsta, dyrektora technicznego DPS Software, oraz Piotra Ciskiego, dyrektora zarządzającego Sage w Polsce, dr Aleksandra Przegalińska z MIT Center for Collective Intelligence, ekspertka w zakresie rozwoju nowych technologii, w tym m.in. sztucznej inteligencji, a także Jakub Bobusia, prezes zarządu EBA, firmy produkcyjnej specjalizującej się w obróbce metalu i wykorzystującej w produkcji nowoczesne technologie informatyczne.

Eksperci dyskutowali o tym, jak polski biznes radzi sobie z nowymi technologiami? Co już mamy, a co nadal pozostaje poza zasięgiem? Jak wyglądają najnowsze światowe osiągnięcia w zakresie sztucznej inteligencji? Co już niedługo może stać się standardem? Jak przygotować biznes i produkcję na innowacje? Czy z wyprzedzeniem można zaplanować integrację systemów informatycznych ze sztuczną inteligencją i internetem rzeczy?

Poniżej prezentujemy zapis debaty

Czytaj więcej: